İyleşmeliyim

Durdum artık . Geriye bakmadan yaralarımı iyileştirmeye çalışıyorum. Korkuyorum yaşadığım 16 aylık bir işkence idi sanki . 16 aylık bir hikaye. 16 aylık bir hüzün sinsilesi.

Öldüm öldüm dirildim . Neler yaptım onun için . Ne emek . Tüm kadim halimi bırakıp . Çıplak ayak ayaklarıma batanları ve batacakları düşünmeden koştum koştum. Her yerim yara aldı . Öpmedi yaralarımdan .

Çok yara aldım ama anladı . Bunca arkasından koştuğum ve her yerimi kanattığım aşk tı . Benim için değerdi ve değerliydi . Değer onca büyüktü ki gözümü kırpmadan istedim . Her ellerimi uzattığımda daha hırçın daha yüksek sesle daha acımasızca ellerime vurdu . Vurma ellerime çok acıyor dedim . Dinlemedi. Her defasında daha ve daha büyük bir hışımla ellerime vurdu.

Çok canım acıdı …

Artık biliyor . Gurursuz değildim . Sadece çok aşıktım. Çok sevmiştim . Teni nin bir damla terine hasret kalacak kadar aşıktım .

Artık biliyor canımı esirgemediğim , uğruna herşeyi feda edebileceğim şey aşk tı …

Artık biliyor, bittiğini ve tükettiğimi biliyor . Ardıma artık bakmayacağım biliyor. Bu onu acıtıyor mu yada ne hissediyor önemli değil .

Ben Luna yım . Bu dünya ya iz bırakmak için geldim . Ve onda da tarifi imkansız bir aşk ın izini bıraktım . Çok sevildi .

Bunun bana bir faydası elbette yok . Zaten ben yaptığım her işte kendime önce ne faydası var hiç sormam . Gelişine vururum eğer konu aşk ise . Öyle de yaptım . Şikarsız , aşikare, siyasetsiz, çok seviyorum dedim . Tut ellerimi dedim . Tutmadı .

Bana karşı gerçek duygularını hiç bilemedim. Bilmiyorum ve bilemeyeceğim de bildiğim beni asla unutamayacak olduğu . Aşk a bulaşmış bedenimi hiç sahiplenememiş olduğu . Hazin ve kederli bir hikaye bu . Garip bir hikaye. Bildiğim iz bıraktığım . Öyle gelir geçer değil . Öyle kolayca bulunan değil . Elini çarptığında bulabilecek olduklarından değildi benim aşkım . Kocaman büyük aşkımı ona bıraktım .

Tükettim …

Şimdi iyleşme zamanı . İyleşeceğim …

Artık biliyor … İyi biliyor . Çok sevilmişti .. Ama bitmişti …

Luna nın Hikayesi tarafından yayımlandı

Bu bir kadının hikayesi . Yazmayı seven , hayalleri olan her kadın gibi bir anne ‘nin hikayesi . Luna nın hikayesi hepinize bir parça sevgi bir parça gözyaşı bir parça mutluluk bırakacak . Kelimelerime , 26 Haziran 1978 doğumluyum diyerek başlamak istemiyorum . Bu yazıya içimdeki anne yi , içimdeki iş kadını nı , içimdeki aşk 'ı içimdeki beni anlatmak üzere burdayım . Yazmak konusunda yetenekli miyim bilmiyorum . Ama içimdekileri anlatmaz isem varoluş mücadelemi sizinle paylaşmaz isem çok yazık olacak gibi geliyor bana. Bu Luna nın hikayesi . İçinde sefil aşklar olan bir hikaye. Biliyorum , ben bu dünya ya iz bırakmak için geldim . 42 yaşıma doğru yürürken , geride bıraktıklarımı size bir bir diyeceğim . Akıttığım gözyaşlarımı , attığım başarı kahkahalarını , düşürüldüğüm tuzakları , aldatışlarımı ve aldattıklarımı yazacağım size. Bu Luna nın hikayesi . Bu hikaye en dipden gelip yukarı uzanan bir kadının hikayesi , mutluluğu hep başkalarının mutluluğunda aramış bir kadının hikayesi , çok sevmenin çok matah bir duygu olduğunu sanan bir kadının hikayesi , erkek eğemen bir sektörde güzel ama feminen ve aynı zamanda başarılı bir kadın olmanın ne gibi bedeller ödemesi gerektiğini iyi bilen , güzel Luna nın hikayesi . Bu hikaye kederli bir hikaye değil. Bu hikaye hayat gibi aynen bir hayat tadında ve riskleri almanın bir bedeli olduğunu bilen bir kadın nın , Luna nın hikayesi . Sonu belli değil , daha ortasındayım bu hikaye nin . Bu hikaye acımasız , isyankar , vefasız , riyakar , süprizli , tatlı , günahsız ve günahkar , sevimli , içinde kahkahaları olan , herkes gibi , hayat gibi , ama en çok anne gibi ve dünya ya iz bırakmak isteyen bir kadının hikayesi ... Luna

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: